DÍVČÍ KOPANÁ

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ V BECHYŇSKÉ HALE

2. ZŠ Bechyně – SUPŠ Bechyně 1 : 1 ( 1 : 0 )

První letošní zápas jsme hráli bez čtvrťaček (nastoupila jen Martina Hliňáková) a vydařil se hlavně brankářkám. Jenom díky nim padlo málo gólů, i když šancí bylo dost.

Zápas se víc vydařil dívkám ze ZŠ. Byly všude dřív a dostávaly se do šancí, všechno jim ale pochytala Veronika Gigalová. Postupně se hra začala vyrovnávat především díky přehledu Martiny Hliňákové. Naše dívky začaly hrát oblíbenou hru „Jak udělat z brankáře soupeře hvězdu“ a všechno jí házely do náruče. Střely doprostřed branky a neproměněné šance nás přiváděly k zoufalství. A základka zatím číhala a hrozila z brejků. Dočkala se několik vteřin před poločasem, když po naší veliké šanci utekla Denisa Šlechtová a překonala výbornou Veroniku. Ve d
ruhé půli se Martina Hliňáková konečně odhopdlala ke střele a vyrovnala. Několik dalších šancí na obou stranách ještě zlikvidovaly brankářky a byl konec. Po hodině hry tedy padly jen dvě branky, remíza 1:1 byla zasloužená.

A koho vyzdvihnout? S tradičním přehledem a navíc bez střídání odehrála zápas Martina, urputně bojovala Eliška a své si odehrály Eva Kalinová a Veronika Hrdličková. Jednoznačně nejlepší byla ale Veronika Gigalová v bráně. Roste nám v ní výborný brankář.