SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019


ÚSPĚCH NA VELETRHU VZDĚLÁ-
NÍ A ŘEMESLO 2017


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE


KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


ZVEME NA VÝSTAVY

  • Od rozštěpu k úsměvu ve školní Galerii Na chodbě
    Více ZDE
  • Adventní výstavá skupiny Devět+ v Galerii Galvína
    Více ZDE
  • Betlémy ve stodůlce
    Více ZDE

     

 


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Organizační zabezpečení školního roku 2017/2018 bude průběžně aktualizováno.

Předběžné důležité informace

  • Státní svátek: čtvrtek 28. 9. 2017
    Ředitelské volno: 29. 9. 2017
  • Podzimní prázdniny:
    26. - 27. 10. 2017, 28. 10. 2017 (sobota) - Den české státnosti, státní svátek
  • Vánoční prázdniny:
    23. 12. 2017 - 2. 1. 2018; začátek vyučování 3. 1. 2018
  • Pololetní prázdniny:
    2. 2. 2018 (konec 1. pololetí: středa 31. 1. 2018)
  • Jarní prázdniny:
    5. 3. - 11. 3. 2018
  • Velikonoční prázdniny:
    29. - 30. 3. 2018, Velikonoční pondělí 2. 4. 2018
  • Konec školního roku:
    29. 6. 2018
  • Hlavní prázdniny:
    2. 7. - 1. 9. 2018; nástup do školy - 3. 9. 2018


1. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Září 2017

  • 01. 09. 2017 - příprava učitelů na nový školní rok
  • 04. - 08. 09. 2017 - blok didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v podzimním období (bude se konat pouze na vybraných školách)
  • 04. 09. 2017 - začátek nového školního roku
  • 04. - 08. 9. 2017 - krajinářský kurz 3. D, 3.G, 3.K, 3.M
  • 05. 09. 2017 - exkurze do bechyňských galerií a muzeí (1., 2. a 4. ročníky)
  • 06. - 30. 09. 2017 - výstava klauzurních a maturitních prací 2017 v Galerii M v Milevsku
  • 06. - 08. 09. 2017 - kurz Start 2017 (1. ročníky; třídní učitelé, vych. Vratislav Šťastný, prof. Evžen Kotouč, Mgr. Jiří Vaněk)
  • 11. - 22. 9. 2017 - provozní praxe žáků 4.G, 4.D, 4.K, 4.M
  • 13. 09. 2017 - termín uvolnění výsledků didaktických testů všem školám současně (podzimní období)
  • 14. - 15. 9. 2017 - ústní maturitní zkoušky v podzimním období na SUPŠ Bechyně - společná i profilová část
  • 18. 09. 2017 - charitativní akce Život dětem (Ing. Jaroslava Bínová a třída 3.M)
  • 22. 09. 2017 - předání protokolů o výsledku společné části maturitní zkoušky a maturitních vysvědčení v podzimním období
  • 24. 09. - 30. 09. 2017 - poznávací zájezd do Bretaně (Mgr. Drahomíra Bočanová)
  • 27. 9. 2017 - konec vyučování pro všechny ročníky v 11.25
  • 28. 9. 2017 - státní svátek
  • 29. 9. 2017 - ředitelské volno

Říjen 2017

  • 02. 10. 2017 - Den otevřených dveří
  • 05. 10. 2017 - Světový den učitelů
  • 05. 10. 2017 - burza škol Jindřichův Hradec
  • 07. 10. 2017 - přípravné kurzy pro zájemce o studium ve školním roce 2018/2019 (Alena Kissová, MgA. Václav Kupský)
  • 10. 10. 2017 - burza učebnic (10.20 - čítárna)
  • 12. 10. 2017 - burza škol Třeboň
  • 14. 10. 2017 - Dny otevřených ateliérů 2017
  • 17. 10. 2017 - burza škol Blatná (Ing. Jaroslava Bínová, Jindřich Horák, Arleta Jánská)
  • 18. 10. 2017 - burza škol Tábor (Ing. Jaroslava Bínová, Jiří Novotný)
  • 18. 10. 2017 - exkurze 2. ročníků do tiskáren v Táboře a Plané nad Lužnicí (Mgr. Marta Kotková)
  • 18. 10. 2017 - exkurze 3. ročníků na Czech Design 2017 (Alena Kissová)
  • 26. - 27. 10. 2017 - podzimní prázdniny
  • 28. 10. 2017 - státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu
  • 31. 10. 2017 - burza škol Strakonice (Ing. Jaroslava Bínová, David Stankuš)
  • 31. 10. 2017 - zveřejnění jednotných kritérií přijímacího řízení pro obory s talentovou zkouškou

Listopad 2017

  • 02. 11. 2017 - přednáška Ernestiny Švorcové o 2. světové válce pro první ročníky
  • 06. 11. 2017 - den otevřených dveří (Ing. Jaroslava Bínová a studenti 3.D, 3.K, 3.G)
  • 06. 11. 2017 - přednáška Ernestiny Švorcové o 2. světové válce pro čtvrté ročníky
  • 07. 11. 2017 - školní divadelní představení Labyrint světa (kino Bechyně, PhDr. Iva Vágnerová)
  • 08. 11. 2017 - přednáška Ernestiny Švorcové o 2. světové válce pro druhé ročníky
  • 08. 11. 2017 - Rej světlušek v KD Bechyně (Soňa Houdková a studenti)
  • 09. - 10. 11. 2017 - 21. ročník mezinárodní točířské soutěže žáků keramických oborů středních výtvarných škol (Mgr. Milan Vágner, Jan Vančura)
  • 11. 11. 2017 - přípravné kurzy pro zájemce o studium (MgA. Václav Kupský, Alena Kissová, MgA. Roman Šedina)
  • 11. - 26. 11. 2017 - pobyt ve škole v Portu v rámci projektu Erasmus+ (mezinárodní projekt - Mgr. Marta Kotková a studenti)
  • 13. 11. 2017 - burza škol Písek (Alena Kissová a studenti)
  • 15. 11. 2017 - přednáška Ernestiny Švorcové o 2. světové válce pro třetí ročníky
  • 17. 11. 2017 - státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
  • 18. 11. 2017 - vernisáž výstavy výtvarné skupiny Devět+ v Galerii Galvína
  • 21. 11. 2017 - čtvrtletní klasifikační porada (14.00)
  • 22. 11. 2017 - Vernisáž výstavy Od rozštěpu k úsměvu (Galerie Na chodbě v 16.30)
  • 22. - 24. 11. 2017 - účast na veletrhu Vzdělání a řemeslo v Českých Budějovicích (ing. Jaroslava Bínová, Alena Kissová, David Stankuš, ak. soch. Miroslav Oliva)
  • 25. 11. 2017 - třídní schůzky a plenární zasedání SRŽ; 20. ročník turnaje v sálové kopané Mikulášův pytel
  • 28. 11. 2017 - školní divadelní představení Romance pro křídlovku v DON Tábor (Mgr. Ludmila Krůčková)
  • 28. 11. 2017 - přednáška Romana Povaly v rámci Minimálního programu prevence
  • 30. 11. 2017 - termín odevzdání přihlášek na studijní obory s talentovou zkouškou

Prosinec 2017

  • 01. 12. 2017 - uzávěrka přihlášek k maturitní zkoušce 2018 pro jarní termín do CERMATu)
  • prosinec 2017 - středoškolská liga v sálové kopané dívek (ZŠ Františka Křižíka Bechyně)
  • 3. 12. 2017 - rozsvícení vánočního stromku na náměstí v Bechyni - betlém autorů Mgr. Otakara Nováka a Davida Stankuše
  • 7. 2. 2017 - jednání školské rady
  • 8. - 9. 2. 2017 - veletrh Artfest 2017 na Výstavišti České Budějovice (Arleta Jánská)
  • 13. 12. 2017 - školní kolo olympiády v anglickém jazyce
  • 13. 12. 2018 - školní kolo olympiády v českém jazyce
  • 19. 12. 2017 - vánoční turnaj v sálové kopané dívek v Soběslavi
  • 22. 12. 2017 -  zpívání koled u vánočního stromku ve vestibulu školy
  • 22. 12. 2017 - předání výpisů z přihlášek k maturitní zkoušce 2018 žákům 4. ročníků
  • 23. 12. 2017 - 2. 1. 2018 - vánoční prázdniny (začátek vyučování 3. 1. 2018)

Leden 2018

  • 3. 1. 2018 - začátek vyučování
  • 4. 1. 2018 - zadání odborné maturitní práce třídám 4.D, 4.G, 4.K, 4.M
  • 3. - 4. 1. 2018 - 1. kolo talentových zkoušek pro školní rok 2018/2019
  • 15. 1. 2018 - určení jednotného schématu pro konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky MŠMT
  • 22. 1. 2018 - uzavření klasifikace a absence za 1. pololetí
  • 24. 1. 2018 - pololetní klasifikační pedagogická rada (14.00)
  • 31. 1. 2018 - předání vysvědčení za první pololetí, konec 1. pololetí


2. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Únor 2018

  • 1. 2. 2018 - začátek vyučování v 2. pololetí
  • 2. 2. 2018 - pololetní prázdniny
  • únor 2018 - okresní kolo olympiády v českém jazyce
  • 5. 2. 2018 - den otevřených dveří
  • 5. - 8. 2. 2018 - pobyt Aleny Kissové a Davida Stankuše v Liberci (projekt SUPŠ Kamenický Šenov)
  • 5. - 20. 2. 2018 - pobyt Mgr. Marty Kotkové v Jerezu de la Frontera (projekt Erasmus+ Deník psaný grafikou)
  • 6. - 10. 2. 2018 - LVVZ žáků prvních ročníků v Lienzu (Mgr. Jana Krejčová, Mgr. Jiří Vaněk, Libor Hošek)
  • únor 2018 - okresní kolo olympiády v anglickém jazyce
  • 20. 2. 2018 - 2. kolo talentových zkoušek
  • 23. 2. 2018 - jmenování předsedů zkušebních komisí krajskými úřady, jmenování školního maturitního komisaře CERMATem

Březen 2017

  • 1. 3. 2018 - termín vygenerování pozvánek k písemným zkouškám společné části maturitní zkoušky 2017 pro žáky 4. ročníků
  • 20. 3. 2018 - termín odevzdání přihlášek ke studiu na obor Technologie keramiky
  • 28. 3. 2018 - Den učitelů v ČR (narození J. A. Komenského)
  • 28. 3. 2018 - odevzdání vlastního seznamu literárních děl, určených pro ústní maturitní zkoušku z CJL, všemi žáky 4. ročníků řediteli školy
  • březen 2018 - výstava plakátů v rámci festivalu Jeden svět 2018 v MP7 Gallery v Táboře
  • 31. 3. 2018 - termín zveřejnění kritérií hodnocení zkoušek společné části maturitní zkoušky
  • 31. 3. 2018 - jmenování zadavatelů didaktických testů a písemných prací společné čászi maturitní zkoušky
  • 31. 3. 2018 - jmenování dalších členů zkušebních komisí ředitelem školy pro maturitní zkoušky v jarním období
  • 29. - 30. 3. 2018 - velikonoční prázdniny

Duben 2018

  • 2. 4. 2018 - Velikonoční pondělí
  • 5. 4. 2018 - přednášky Tomáše Řeháka pro 1. a 2. ročníky (Sex, AIDS, vztahy a Soucit s trpícími)
  • 7. - 14. 4. 2018 - výměnná praxe Bechyně - Trento, Trento - Bechyně (David Stankuš a studenti)
  • 7. - 21. 4. 2018 - pobyt Mgr. Markéty Kuthanové  a studentů v Portu v rámci projektu Erasmus+
  • duben 2018 - porada ředitelů středních výtvarných škol; Studentský design 2018
  • 7. 4. 2018 - Den vzdělanosti
  • duben 2018 - utkání v malé kopané Profáci - Študáci
  • duben 2018 - dobročinný Bazárek 2018 (Ing. Jaroslava Bínová)
  • duben 2018 - dobročinná sbírková akce Den s rolničkou (Ing. Jaroslava Bínová a studenti)
  • 10. 4. 2018 - písemná práce z CJL v rámci společné části maturitní zkoušky 4.D, 4.G, 4.K, 4.M
  • 18. 4. 2018 - čtvrtletní klasifikační pedagogická rada 1. - 3. ročníků
  • 21. 4. 2018 - třídní schůzky; Jagacup a turnaj v malé kopané
  • 23. 4. 2018 - uzavření klasifikace 4. ročníků za 2. pololetí šk.roku 2016/2017
  • 23. 4. 2018 - termín předložení odborných maturitních prací 4. G (Mgr. Marta Kotková), 4.M (Libor Hošek), 4.D (ak. soch. Miroslav Oliva), 4.K (ak. soch. Miroslav Oliva); uzavření klasifikace a absence žáků 4. ročníků
  • 23. - 27. 4. 2018 - instalace odborných maturitních prací 4.G, 4.D, 4.K, 4.M
  • 25. 4. 2018 - závěrečná klasifikační pedagogická rada 4. ročníků (14.45)
  • 26. - 27. 4. 2018 - třídnické hodiny 4.G, 4.D, 4.K, 4.M
  • 27. 4. 2018 - poslední zvonění, předání vysvědčení za 2. pololetí třídám 4.G, 4.D, 4.K, 4.M

Květen 2018

  • 1. 5. 2018 - Svátek práce
  • 2. - 7. 5. 2018 - blok didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky 4.G, 4.D, 4.K, 4.M
  • 8. 5. 2018 - státní svátek, Den vítězství
  • 2. - 7. 5. 2018 - blok didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky 4.G, 4. D, 4.K, 4.M
  • 10. - 13. 5. 2018 - instruktorský kurz pro kurzy Start 2018
  • 11. 5. 2018 - termín odevzdání písemných posudků na odborné maturitní práce vedoucím práce a oponentem (4.G - Mgr. Marta Kotková, uč. Alena Kissová; 4.D - ak. soch. Miroslav Oliva, ak. soch. Jiří Fuchs; 4.K - ak. soch. Miroslav Oliva, uč. Jan Vančura; 4.M - uč. Libor Hošek, MgA. Monika Brkalová, Mgr. Jan Mála)
  • 14. - 18. 5. 2018 - předmaturitní volno 4.G, 4.D, 4.K, 4.M
  • 16. 5. 2018 - předáné výpisu didaktických testů a písemných částí společné části maturitní zkoušky žákům 4. ročníků
  • 21. - 30. 5. 2018 - ústní maturitní zkoušky 4. ročníků:
    4.G, 4.D: 21. - 25. 5. 2018
    4.K, 4.M: 28. - 30. 5. 2018
  • 21. 5. - 1. 6. 2018 - praxe žáků 3. ročníků
  • 23. 5. 2018 - přednáška Vladimíra Váchy pro 1. - 3. ročníky (kyberšikana, šikana)
  • květen - listopad - výstava exteriérových plastik v Plané nad Lužnicí

Červen 2018

  • 2. 6. 2018 - zahájení výstavní sezóny v Mezinárodním muzeu keramiky Bechyně (AJG) - průřezová výstava keramické tvorby od založení školy do současnosti
  • 3. - 7. 6. 2018 - tělovýchovný kurz žáků 2. ročníků (prof. Evžen Kotouč, Mgr. Jiří Vaněk, vych. Vratislav Šťastný, uč. Libor Hošek; 8. 6. 2018 pro zúčastněné žáky volno)
  • 8. 6. 2018 - slavnostní předání maturitních vysvědčení žákům 4. ročníků (10.20, učebna č. 74)
  • 14. 6. 2018 - uvolnění protokolů o výsledcích společné části maturitní zkoušky ředitelům všech škol současně
  • 15. 6. 2018 - předání protokolů o výsledcích společné části maturitní zkoušky žákům 4. ročníků
  • červen 2018 - účast školní posádky na závodu Dračí lodě Tábor 2018
  • 20. - 21. 6. 2018 - opravné zkoušky žáků 4. ročníků
  • 22. 6. 2018 - uzávěrka přihlášek žáků k maturitní zkoušce 2018 v podzimním termínu
  • 25. 6. 2018 - uzavření klasifikace a absence žáků 1. - 3. ročníků
  • 27. 6. 2018 - závěrečná klasifikační pedagogická rada pro 1. - 3. ročníky (14.00)
  • 28. 6. 2018 - třídnické hodiny, exkurze do bechyňských galerií
  • 29. 6. 2018 - předání vysvědčení, konec 2. pololetí
  • 29. 6. 2017 - jmenování členů zkušebních komisí pro maturitní zkoušky 2018 v podzimním období ředitelem školy
  • 29. 6. 2017 - uzávěrka podání přihlášek k maturitní zkoušce pro podzimní období maturitní zkoušky školou do CERMATu
  • 29. 6. - 8. 7. 2018 - výtvarné kurzy pro veřejnost
  • 7. 7. 2018 - výstava prací účastníků kurzů pro veřejnost 2018 v Galerii Na chodbě (14.00 - 18.00)