SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


ŘEMESLA NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

  • 21. - 22. 2. 2018
    Více ZDE

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019

  • Talentové zkoušky 20. 2. 2018
    Výsledky ZDE
  • Informace pro přijaté zájemce o studiu
    ve školním roce 2018/2019

    Více ZDE

KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2018/2019 přijímáme do 20. 3. 2018
  • Rozvrh konzultací v 1. ročníku šk. roku 2017/18
    Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY

  • Z jihu z jílu
    Více ZDE
  • Ladislav Hodný: Knižní vazby a obrazy
    Více ZDE
  • Školní výstava v Kavárně a cukrárně U slunce v Týně nad Vltavou
    9. 2. - 1. 3. 2018
  • Výstava Mise Porto ve školní Galerii Na chodbě

VÝSTAVA MISE PORTO VE ŠKOLNÍ GALERII NA CHODBĚ

  • Každý rok ve stejnou dobu
    Galerie Galvína od 3.2. 2018
    Více
    ZDE
  • Výstava Obrazy
    Galerie 2+1, MKS Bechyně
    Více
    ZDE
  • Exteriérové plastiky v Galerii Brömse

VÝSTAVA VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH


 


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE
  • Lyžařský kurz
    6. - 10. 2. 2018

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

ZÁJMOVÉ KROUŽKY SUPŠ BECHYNĚ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY SUPŠ BECHYNĚ VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Ve školním roce 2017/2018 mohou studenti od 1. 10. 2017 navštěvovat tyto kroužky:

Pondělí:

  • Točení na hrnčířském kruhu - pouze pro žáky SUPŠ
    akad. soch. Miroslav Oliva, točírna
    16.30 - 17.30
  • Posilování (chlapci i dívky) - pouze pro žáky SUPŠ
    akad. sochař Jiří Fuchs, posilovna SUPŠ
    16.30 - 17.30
  • Florbal a futsal - pouze pro žáky SUPŠ
    Mgr. Jana Krejčová, tělocvična ZŠ Školní ulice
    16.30 - 17.30
  • Kroužek ručních prací (pletení z pedigu) - pouze pro žáky SUPŠ
    Iva Šťastná, klubovna DM

Úterý:

  • Keramika (točení, lití do forem, sádrování, modelování) - pro žáky SUPŠ i pro veřejnost
    uč. David Stankuš, točírna, sádrovna
    18.00 - 20.00
  • Literární kroužek - pouze pro žáky SUPŠ
    Soňa Houdková, úterý 1 x za čtrváct dní, klubovna Domova mládeže SUPŠ Bechyně

Středa:

  • Večerní kreslení - pro žáky SUPŠ i pro veřejnost
    Mg.A. Václav Kupský, kreslírna č. 42
    18.00 - 20.00
  • Dívčí kopaná - pouze pro žákyně SUPŠ
    Vratislav Šťastný, Mgr. Milan Vágner, Ing. Štefan Bernáth
    hala ZŠ Františka Křižíka Bechyně
    17.30 - 19.00

Čtvrtek:

  • Grafika - pouze pro žáky SUPŠ
    uč. Alena Kissová, grafická dílna č. 71
    16.30 - 18.00
  • Textilní techniky a klub DVK - pouze pro žáky SUPŠ
    Mgr. Drahomíra Bočanová, učebna č. 53
    16.30 - 18.00
  • Posilování (dívky) - pouze pro žákyně SUPŠ
    Mgr. Jana Krejčová, posilovna SUPŠ
    19.00 - 20.00

Proměnlivý den v týdnu(data konání budou vyvěšována ve škole a na DM):

  • Studentské večery v KD Bechyně - pro žáky i pro veřejnost
    jednou za měsíc v Malém sále KD Bechyně
    večery s promítáním autorských filmů a prezentací žákovských prací žáků SUPŠ