SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


TŘÍDNÍ SCHŮZKY 21. 4. 2018


KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE

  • Více ZDE
  • Soubory PDF Přihláška ke studiu
  • Přihlášky ke studiu ve školním roce 2018/2019 přijímáme do 31. 8. 2018
  • Rozvrh konzultací v 1. ročníku šk. roku 2017/18
    Více ZDE
  • Přijatí ZDE

ZVEME NA VÝSTAVY

  • Aktualizace systému
    Více ZDE

  • Keramono 2018: Pohoda
    Galerie Galvína od 7. 4 . 2018
    Více ZDE
  • Martin Mrkva v Galerii 2+1
    Více ZDE
  • Exteriérové plastiky v Galerii Brömse

VÝSTAVA VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH


 


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KURZY PRO VEŘEJNOST

TABULKA OBSAZENÍ KURZŮ 2018

Obsazení kurzů ke dni 20. 04. 2018 (Poslední aktualizace: 20. 04. 2018 ve 13.00)
Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 účastníků.

 KURZ  LEKTOR  ZAŘAZENÍ ÚČASTNÍCI

 1. Modelovna
 

 Miroslav Oliva Romana Zelingerová, Milada Baliamisová, Jiřina Kinkalová, Marie Lehnerová, Rosemary Landová, Jitka Kalinová, Štěpánka Maliňáková, Veronika Unzeitigová, Vladimíra Pečínková, Zdeňka Sklenářová, Jana Kodešová, Eva Šímová, Jitka Selingerová, Lenka Dokoupilová, Alena Kofroňová
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
 Jan Benda
Alena Vondrová, Marta Novotná, Jana Hrdinová, Eva Jelínková, Věra Kojičová, Iva Švorcová, Olga Stárková, Eva Vodrážková, Marcela Líbalová, Štěpánka Bezuchová, Jitka Šefránková, Vladislava Kučerová, Petra Adamíková, Iveta Zichová, Soňa Vaňková
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
Jiří Novotný Daniela Nekula, Alžběta Vlnová, Vlaďka Bečková, Božena Klavíková, Naďa Jelínková, Jindra Parýzková, Jana Kaplan Vítová, Zdena Váhalová, Alena Kuncová, Dana Kostková, Magdaléna Timplová, Iva Smištíková, Dana Křížovská, Marie Gregorová, Radka Patrasová, Klára Lempertová, Iveta Kůsová
Kurz je obsazen
 2. Točírna
    (12 míst)
 David Stankuš Petr Brabec, Petra Šohajová, Olga Marešová, Lucie Šafaříková, Johana Hnízdilová, Eva Brůhová, Jana Gavlasová, Daniela Formanová, Marcela Dubová, Hana Barboříková, Stanislava Ptáčková, Blanka Cimlová, Gabriela Pletková
Kurz je obsazen
 3. Točírna
(10 míst)
Jan Vančura Kamil Pešek, Jana Pešková, Jaroslava Pešková, Matyáš Kinkal, Luděk Nechyba, Jiří Patras, Miroslava Šimonová, Blanka Klíchová, Blanka Lacigová, Blanka Gabrielová
Kurz je obsazen
 4. Malba
  na keramiku
  (10 míst)
 Jitka Hrdinková Veronika Lencová, Marie Lencová, Petr Mathauser, Martina Štruncová, Marie Bezstarosti, Světluše Poštová, Irena Podlásková, Šárka Šodková, Růžena Kuřilová, Věra Pravdová, Irena Maževska
Kurz je obsazen

5. Sádrovna
 (10 míst)

 Luděk Fábera Eliška Hanzlíková, Ivana Bělařová, Pavel Budínský, Helena Veselá, Lucie Vrbíková, Iva Musilová, Nikola Černíková
4 volná místa
 6. Kresba
(12 míst)
Petr Štojdl, Otakar Novák  Přesunuto ke kurzu č. 11 - Malba
 8. Počítačová  grafika
(6 míst)
 Libor Hošek

Kateřina Váhalová, Romana Čupová
4 volná místa

 9. Grafické techniky
(12 míst)
 Alena Kissová Katarína Kajánková, Bohumil Kůs, Hana Hoferová, Hana Kymrová, Oldřich Pěník, Martina Sidlová, Jaroslava Kuruczová, Blanka Svobodová, Eva Matylda Jiříčková, Jana Jezlová
2 volná místa
10. Textilní techniky
(6 míst)
 Drahomíra Bočanová Zora Szakalová, Jiřina Štrobachová
4 volná místa
 6. Kresba, 11. Malba
 (dohromady 24 míst
- 2 kurzy po 12 účastnících)

 Petr Štojdl
Otakar Novák

Pavlína Novotná, Jana Karlíčková, Dana Marková, Zuzana Tvrdíková, Andreas Hofer, Jaromír Král, Milan Kaplan, Libuše Pospíšilová, Jitka Lorencová, Pavlína Bukáčková, Jitka Písaříková, Natália Pilgrová, Světlana Mičánková, Eva Budínská, Jaromír Matoušek, Magda Kubů, Radmila Doubková, Kamila Doubková, Petra Šodková, Alena Šelepská, Drahoslava Prollová, František Foltýn, Jana Ratajová, Marta Kutílková
Kurz je obsazen

Ředitelství školy děkuje za zájem o kurzy. S případnými dotazy ohledně zařazení do kurzů se, prosím, obracejte na číslo 723 165 306, na mail nov.jirka@seznam.cz nebo reditel@supsbechyne.cz. Uzávěrka přihlášek: 20. 6. 2018.