SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 5. 2. 2018


PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Obecné informace o přijímacím řízení pro školní rok 2018/2019

Přihláška ke studiu
Prihlaska_SS_2016_talent.xlsx vzdělávání v oborech vzdělání s talentovou zkouškou

Ředitelství školy děkuje za zaslané přihlášky ke studiu. Zároveň žádá uchazeče, kteří nebudou nastupovat ke studiu na naši školu, aby tuto skutečnost laskavě sdělili na č. 723 165 306 nebo na adresu reditel@supsbechyne.cz nebo nov.jirka@seznam.cz (z důvodu možnosti posunout pořadí přijatých). Děkujeme za pochopení.
Výsledky 1. kola naleznete ZDE. Zápisové lístky se odevzdávají do 10 pracovních dnů od zveřejnění výsledků.

Informace pro nepřijaté uchazeče po 1. kole


KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE


KURZY PRO VEŘEJNOST 2018


ZVEME NA VÝSTAVY

  • Od rozštěpu k úsměvu ve školní Galerii Na chodbě
    Více ZDE
  • Adventní výstavá skupiny Devět+ v Galerii Galvína
    Více ZDE
  • Betlémy ve stodůlce
    Více ZDE

     

 


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/18


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KURZY PRO VEŘEJNOST

TABULKA OBSAZENÍ KURZŮ 2018

Obsazení kurzů ke dni 01.01. 2018 (Poslední aktualizace: 17. 1. 2018 ve 13.30)
Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 účastníků.

 KURZ  LEKTOR  ZAŘAZENÍ ÚČASTNÍCI

 1. Modelovna
 

 Miroslav Oliva Romana Zelingerová, Milada Baliamisová, Jiřina Kinkalová, Marie Lehnerová, Eva Šímová, Rosemary Landová, Jitka Kalinová, Štěpánka Maliňáková, Veronika Unzeitigová, Vladimíra Pečínková, Zdeňka Sklenářová, Jana Kodešová, Eva Šímová, Alena Kofroňová, Jitka Selingerová, Lenka Dokoupilová
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
 Jan Benda
Alena Vondrová, Marta Novotná, Jana Hrdinová, Eva Jelínková, Věra Kojičová, Iva Švorcová, Olga Stárková, Eva Vodrážková, Marcela Líbalová, Štěpánka Bezuchová, Jitka Šefránková, Vladislava Kučerová, Petra Adamíková, Michal Martonka
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
 
Jiří Novotný Daniela Nekula, Alžběta Vlnová, Vlaďka Bečková, Božena Klavíková, Naďa Jelínková, Jindra Parýzková, Jana Kaplan Vítová, Zdena Váhalová, Alena Kuncová, Dana Kostková, Magdaléna Timplová, Iva Smištíková, Dana Křížovská, Marie Gregorová, Radka Patrasová, Klára Lempertová, Iveta Kůsová
Kurz je obsazen
 2. Točírna
    (12 míst)
 David Stankuš Petr Brabec, Petra Šohajová, Olga Marešová, Lucie Šafaříková, Johana Hnízdilová, Eva Brůhová, Jana Gavlasová, Daniela Formanová, Marcela Dubová, Hana Barboříková, Stanislava Ptáčková, Blanka Cimlová, Gabriela Pletková
Kurz je obsazen
 3. Točírna
(10 míst)
Jan Vančura Kamil Pešek, Jana Pešková, Jaroslava Pešková, Matyáš Kinkal, Luděk Nechyba, Jiří Patras, Miroslava Šimonová, Blanka Klíchová, Blanka Lacigová, Blanka Gabrielová
Kurz je obsazen
 4. Malba
  na keramiku
  (12 míst)
 Jitka Hrdinková Veronika Lencová, Marie Lencová, Petr Mathauser

5. Sádrovna
 (12 míst)

 Luděk Fábera Eliška Hanzlíková, Ivana Bělařová, Pavel Budínský, Helena Veselá
 6. Kresba
(12 míst)
Petr Štojdl, Otakar Novák  Přesunuto ke kurzu č. 11 - Malba
 8. Počítačová  grafika
(6 míst)
 Libor Hošek

Kateřina Váhalová

 9. Grafické techniky
(12 míst)
 Alena Kissová Katarína Kajánková, Bohumil Kůs, Hana Hoferová, Hana Kymrová, Oldřich Pěník, Lenka Kremová
 
10. Textilní techniky
(6 míst)
 Drahomíra Bočanová Zora Szakalová
 6. Kresba, 11. Malba
 (dohromady 24 míst
- 2 kurzy po 12 účastnících)

 Petr Štojdl
Otakar Novák

Pavlína Novotná, Jana Karlíčková, Dana Marková, Zuzana Tvrdíková, Andreas Hofer, Jaromír Král, Milan Kaplan, Libuše Pospíšilová, Jitka Lorencová, Pavlína Bukáčková, Jitka Písaříková, Natália Pilgrová, Světlana Mičánková, Eva Budínská

Ředitelství školy děkuje za zájem o kurzy. S případnými dotazy ohledně zařazení do kurzů se, prosím, obracejte na číslo 723 165 306, na mail nov.jirka@seznam.cz nebo reditel@supsbechyne.cz. Uzávěrka přihlášek: 20. 6. 2018.