SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


KERAMICKÉ TRHY BECHYNĚ
29. 7. 2017 


Více ZDE


OPRAVNÉ ZKOUŠKY A ZKOUŠKY K DOPLNĚNÍ PODKLADŮ PRO KLASIFIKACI ZA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017


PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018


KURZY PRO VEŘEJNOST 2017


ZVEME NA VÝSTAVY

  • Emma Srncová: Obrazy a litografie
    Více ZDE
  • Naše Bechyně v Galerii Galvína
    Více ZDE

OBOR VÝROBCE A DEKORATÉR KERAMIKY


Více ZDE


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE


Naši dálkaři s třídní učitelkou
Ing. Marcelou Pánkovou 9. 
9. 2016 ve vestibulu školy.


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/17


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • Naše Bechyně v Galerii Galvína
    Více ZDE
  • Emma Srncová: Obrazy a litografie
    Více ZDE
  • DOPORUČUJEME:
    Aktuální výtvarné a kulturní akce

    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

  • Sektorová dohoda pro keramiku
    Podrobnosti ZDE
  • Od 1. 9. 2013 jsme otevřeli tříletý učební obor Výrobce a dekoratér keramiky
    Podrobnosti ZDE
  • Upozorňujeme na web:
    www.keramikazije.cz

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KURZY PRO VEŘEJNOST

TABULKA OBSAZENÍ KURZŮ 2017

Obsazení kurzů ke dni 26. 06. 2017. (Poslední aktualizace: 26. 06. 2017 v 10.00)
Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 účastníků.

 KURZ  LEKTOR  ZAŘAZENÍ ÚČASTNÍCI

  1. Modelovna
    (13 míst)

 Miroslav Oliva Jana Kodešová, Jan Fabiánová, Jitka Kalinová, Iveta Schmidtová, Lenka Dokoupilová, Jitka Selingerová, Alena Kofroňová, Štěpánka Maliňáková, Iva Fialová, Monika Šimonová, Vladimíra Pečírková, Monika Chomová, Romana Janderová 
Kurz je obsazen
 1. Modelovna
     (12 míst)
 Jan Benda

Marta Novotná, Jana Hrdinová, Věra Kojičová, Eva Jelínková, Olga Stárková, Eva Vodrážková, Gabriela Pletková, Marcela Líbalová, Štěpánka Bezuchová, Vladislava Kučerová, Barbara Kroutilová, Petra Adamíková
Kurz je obsazen

  1. Modelovna
      (13 míst)
Jiří Novotný Naďa Jelínková, Jana Kaplan Vítová, Zdena Váhalová, Jindra Parýzková, Dana Smutná, Alena Kuncová, Iva Smištíková, Dana Kostková, Iveta Kůsová, Daniela Nekula, Dana Křížovská, Magdalena Timplová, Ladislava Bečková
Kurz je obsazen
 2.Točírna začátečníci
    (12 míst)
 David Stankuš Marie Nosková, Jana Gavlasová, Eva Brůhová, Daniela Formanová, Petr Brabec, Ludmila Sovová, Jana Kovalčíková, Martina Klímová, Petra Šohajová, Alena Géblová, Lucie Šafaříková, Johana Hnízdilová
Kurz je obsazen
 3. Točírna pokročilí
     (10 míst)
Jan Vančura Jaroslava Pešková, Nataša Pilgrová, Jana Vejmelková, Stanislava Ptáčková, Olga Marešová, Blanka Cimlová, Kateřina Klorová, Jaroslava Šimonová, Blanka Kríchová, Jiří Patras
Kurz je obsazen
 4. Malba
    na keramiku
    (12 míst)
 Jitka Hrdinková Zuzana Sochorová, Radka Patrasová, František Foltýn, Miloslava Švaříčková, Martina Volvovičová, Ivona Tichá, Světlana Pluhařová, Daniela Stanová, Věra Pravdová
3 volná místa

5. Sádrovna
     (12 míst)

 Luděk Fábera Miroslav Šafránek, Iva Hubáčková, Ivana Bělařová, Helena Veselá, Nikola Černíková, Pavel Budínský, Soňa Růžičková, Jiří Patras, Irena Pisaříková, Barbora Valentová
3 volná místo
 6. Kresba Petr Štojdl, Otakar Novák  Přesunuto ke kurzu č. 11 - Malba
 7. Design  Jiří Fuchs Kurz je zrušen
 8. Počítačová  grafika
     (6 míst)
 Libor Hošek

Kurz je zrušen

 9. Grafické techniky
     (12 míst)
 Alena Kissová Bohumil Kůs, Hana Hoferová, Jitka Dlouhá, Alena Vondrová, Lenka Kremová, Blanka Svobodová, Martina Seidlová, Hana Výtisková, Miroslav Sovják, Zuzana Kantová, Eva Jiřičková, Lucie Ulíková
Kurz je obsazen
10. Textilní techniky
      (6 míst)
 Drahomíra
Bočanová
Jiřina Strobachová, Hana Výtisková, Eva Neradová Katarína Kajánková
 2 volná místa - kurz proběhne i při menším počtu zájemců
 6. Kresba, 11. Malba
 (dohromady 24 míst
- 2 kurzy po 12 účastnících)

 Petr Štojdl

Otakar Novák

Pavlína Novotná, Libuše Pospíšilová, Milan Kaplan, Světlana Mičánková, Jaromír Matoušek, Magdaléna Smetanová, Andreas Hofer, Zuzana Tvrdíková, Pavlína Bukáčková, Eva Budínská, Irena Melicharová, Anna Výtisková, Jitka Lorencová, Kateřina Ježková, Jitka Písaříková, Marta Kutílková, Kateřina Průchová, Lenka Kalová, Dominika Kubešová, Jana Ratajová, Martina Tošková
3 volná místa

Ředitelství školy děkuje za zájem o kurzy. S případnými dotazy ohledně zařazení do kurzů se, prosím, obracejte na číslo 723 165 306, na mail nov.jirka@seznam.cz nebo reditel@supsbechyne.cz. Uzávěrka přihlášek: 20. 6. 2017.