SUPS logo SUPŠ Bechyně

vlajka CZ vlajka CZ vlajka CZ

NOVINKY


ŠKOLNÍ VÝSTAVA V TÁBOŘE: JEDEN SVĚT 2017


PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018


KURZY PRO VEŘEJNOST 2017

Soubory PDF  Přihláška k letním kurzům pro veřejnost 2017


ZVEME NA VÝSTAVY

  • Výstava plakátů Jeden svět 2017
    Více ZDE
  • Výstava obrazů Miloslava Vidourka
    Školní Galerie Na chodbě 13. 3. - 20. 4. 2017
    Více
    ZDE
  • Školní výstava v Klatovech
    Více ZDE
  • Miroslav Konrád a Pert Schel v Galvíně
    Více ZDE
  • Výstava Ryba na suchu v Galerii Záliv v Lázních Bechyně
    Více ZDE

OBOR VÝROBCE A DEKORATÉR KERAMIKY


Více ZDE


OBOR TECHNOLOGIE SILIKÁTŮ NA NAŠÍ ŠKOLE


Naši dálkaři s třídní učitelkou
Ing. Marcelou Pánkovou 9. 
9. 2016 ve vestibulu školy.


AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/17


PŘIPRAVUJEME


PRÁVĚ PROBÍHÁ

  • Aktuální výtvarné a kulturní akce
    Více ZDE

DOPLŇKOVÁ ČINNOST ŠKOLY


NAŠI PARTNEŘI

e na adresu LAUFEN CZ s.r.o. 
Podrobnosti ZDE

www.jika.cz  www.laufen.com/cz

LAUFEN

  • Sektorová dohoda pro keramiku
    Podrobnosti ZDE
  • Od 1. 9. 2013 jsme otevřeli tříletý učební obor Výrobce a dekoratér keramiky
    Podrobnosti ZDE
  • Upozorňujeme na web:
    www.keramikazije.cz

LASSELSBERGER s. r. o.
Podrobnosti ZDE

NAŠI PARTNEŘI
O firmě: www.rako.cz


 

KROUŽKY PRO ŽÁKY

Kroužky pro žáky ve školním roce 2016/2017

Ve školním roce 2016/2017mohou studenti od 1. 10. 2016 navštěvovat tyto kroužky:

  • Grafika
    uč. Alena Kissová, čtvrtek 16.30 - 18.30, grafická dílna č. 71
  • Textilní techniky a klub DVK
    Mgr. Drahomíra Bočanová, pondělí 17.00 - 18.00, učebna č. 53
  • Točení na hrnčířském kruhu
    akad. soch. Miroslav Oliva, čtvrtek 16.00 - 18.00, točírna
  • Afternoon Tea - konverzace v anglickém jazyce
    Mgr. Štěpánka Janoušková, středa 16.30 - 18.00, učebna č. 53
  • Dívčí kopaná 
    Vratislav Šťastný, Mgr. Milan Vágner, Ing. Štefan Bernáth, středa 17.30 - 19.00, hala ZŠ Františka Křižíka Bechyně
  • Florbal
    Mgr. Jana Krejčová
  • Posilování (chlapci)
    akad. sochař Jiří Fuchs, úterý 16.30 - 17.30, posilovna
  • Literární kroužek
    Soňa Houdková, úterý 1 x za čtrváct dní, klubovna DM
  • Kroužek ručních prací (pletení z pedigu)
    Iva Šťastná, pondělí, klubovna DM